Biuletyn Informacji Publicznej
Straży Miejskiej w Sulejówku

Wyszukiwarka

Odnośniki

Banery

  • www.sulejowek.pl
  • Dziennik Ustaw
  • Monitor Polski
  • Rządowe Centrum Legislacji

Treść strony

Zmiany w funkcjonowaniu Straży Miejskiej w Sulejówku

Zmiany w funkcjonowaniu Straży Miejskiej w Sulejówku

Zgodnie z Komunikatem w sprawie podjęcia współpracy straży gminnych i policji z dnia 31.03.2020 r., Wojewoda Mazowiecki poleca wójtom, burmistrzom, prezydentom miast na terenie województwa mazowieckiego zlecenie od 2 kwietnia podległym strażom gminnym (miejskim):

  1. Dokonywanie dyslokacji patroli straży gminnych (miejskich) zgodnie ze wskazaniami komendantów właściwych terytorialnie jednostek Policji;

  2. Organizacji wspólnych patroli z Policją zgodnie ze wskazaniami komendantów właściwych terytorialnie jednostek Policji;

  3. Prowadzenie innych form współpracy straży gminnych (miejskich) z właściwymi terytorialnie jednostkami Policji, w tym w szczególności odnośnie weryfikacji realizacji nakazów, zakazów i obowiązków wynikających z przepisów prawa powszechnie obowiązującego, w zakresie zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2, zgodnie ze wskazaniami komendantów właściwych terytorialnie jednostek Policji. 


W związku z powyższym Straż Miejska w Sulejówku pełni służbę  w sobotę (4 kwietnia 2020 r.) i w niedzielę (5 kwietnia 2020 r.).

Jednocześnie informujemy, że w tych dniach realizowane będą wyłącznie zadania w zakresie, w jakim służą prowadzeniu działań związanych z weryfikacją wykonywania ww. nakazów, zakazów i obowiązków wynikających z przepisów prawa powszechnie obowiązującego, związanych z zapobieganiem rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej COVID-19. 

 

W poniedziałek (6 kwietnia 2020 roku) i we wtorek (7 kwietnia 2020 roku)
Straż Miejska w Sulejówku


będzie nieczynna.


 

Wszelkie sprawy związane z bezpieczeństwem prosimy kierować w tych dnia do Komisariatu Policji w Sulejówku, pod numerem telefonu (22) 783-99-66.

 

Komendant Straży Miejskiej w Sulejówku

Edyta Koślacz

 

 

« wstecz

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 5370
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2021-08-31 15:04:48